Wildlife fotografie a cestování je pro mě obrovská vášeň. Pokud máte stejnou vášeň a chuť se mnou vyrazit na fotografické cesty kolem světa zaměřené na fotografování divoké přírody, tak je zde pro Vás nabídka domácích a hlavně zahraničních photo tours kam pravidelně jezdím. Všechny destinace jsou mnou odzkoušené a itinerář s komfortní logistikou zařizuji přímo s mými lokálními průvodci (přáteli) v každé dané zemi. Fotit jezdím pouze na jistotu a spolupracuji s těmi nejlepšími. Itineráře jsou navrženy přímo pro fotografy. Ceny se liší dle programu, počtu dní a osob. Přesné termíny řeším dle dostupnosti a cen letenek. V případě Vašeho zájmu se přidat, pište nebo volejte a rád sdělím více informací.

KOSTARIKA - Prosinec 2022 (3 volných míst), Leden 2023 (2 volná místa)
Kostarika patří mezi nejvíce oblíbené místo všech wildlife fotografů díky biodiverzitě, kterou tato malá země má. Exkluzivní a nádherný 21 denní itinerář je navržen na focení mnoha druhů ptactva, žab, hadů, savců a mnoho dalšího. Bezkonkurečně nejlepší foto expedice v tomto ráji co můžete dostat! Do itineráře jsem přidal 100% vyzkoušená a nejlepší místa pro fotografy, kde získáte kvalitní snímky mnoha rozmanitých druhů živočichů z různých oblastí Kostariky. Během každodenního focení si najdeme čas i na krásné západy slunce na Pacifické straně a také relax v termálech v oblasti Arenal. Tuto expedici jsem se rozhodl zokapovat, protože je prostě fantastická :-) Mnoho fotografií z této expedice najdete na mém instagramu. V případě zájmu dejte vědět a rád zašlu itinerář :-)

Kolumbie - Duben/Květen 2022 (plně obsazeno)

Kolumbie je země s největším počtem druhů ptactva na světě. Je zde zaznamenáno 1913 druhů! Z toho 90 druhů je endemických a 121 celosvětově ohrožených. Létá zde neuvěřitelných 166 druhů kolibříků, 55 druhů papoušků, 21 druhů tukanů, 45 druhů datlů a spousty jiných druhů ptactva. V itineráři jsou klíčová místa na focení kolibříků a dalších druhů exotického ptactva v bezpečných oblastech. Itinerář je zaměřený i na macro fotografii, kde budeme fotit několik druhů žab a plazů. V případě zájmu dejte vědět a rád zašlu itinerář :-)