Wildlife fotografie a cestování je pro mě obrovská vášeň. Pokud máte stejnou vášeň a chuť se mnou vyrazit na fotografické cesty kolem světa zaměřené na fotografování divoké přírody, tak je zde pro Vás nabídka domácích a hlavně zahraničních photo tours kam pravidelně jezdím. Všechny destinace jsou mnou odzkoušené a itinerář s komfortní logistikou zařizuji přímo s mými lokálními průvodci (přáteli) v každé dané zemi. Fotit jezdím pouze na jistotu a spolupracuji s těmi nejlepšími. Itineráře jsou navrženy přímo pro fotografy. Ceny se liší dle programu, počtu dní a osob. Přesné termíny řeším dle dostupnosti a cen letenek. V případě Vašeho zájmu se přidat, pište nebo volejte a rád sdělím více informací.

KOSTARIKA (prosinec 2020) – 2 volná místa
Kostarika patří mezi nejvíce oblíbené místo všech wildlife fotografů. Exkluzivní itinerář je navržen na focení tukanů, kvesalů, papoušků, kolibříků, žab, hadů, opic a mnoho dalšího. Bezkonkurečně nejlepší program co můžete mít.

EKVÁDOR (duben/květen 2021) – Volná místa
Ekvádor je druhým nejmenším státem jižní Ameriky. Přesto málo kde na světě naleznete tak obrovskou přírodní diverzitu na malém území. Itinerář je zaměřen na focení kolibříků, tukanů, tangar a mnoho dalších druhů z celkového počtu přes 1700 druhů ptactva. Navštívíme všechny klíčové oblasti západního a východního Ekvádoru.

BRAZÍLIE (květen 2020) – Plně obsazeno
10 denní itinerář za bezkonkurenční cenu v nádherné Brazílii. Hlavním zaměřením této cesty jsou nejbarejnější cool ptáci v jihovýchodní oblasti Brazílie. Fotit budeme na krmítkách a v národních parcích. V případě zájmu na rok 2021 dejte vědět co nejdříve.

EXOTICKÉ MAKRO (červenec 2020) – Plně obsazeno
Velice oblíbená a exkluzivní dvoudenní akce zaměřená na focení exotického makra z celého světa. Fotit se bude velký počet bizarních druhů žab, plazů, pavouků, hmyzu a mnohem více. Fotit se bude venku na vybraných lokalitách. Přesný termín bude upřesněn dle dostupnosti majitele zvířat.

MADAGASKAR (září 2020) – Plně obsazeno
16 denní photo expedice na ostrov plný kontrastu. Itinerář je speciálně postaven na focení mnoho druhů lemurů, chameleonů, žab, ptáků, krajiny a místních domorodých kmenů.